KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15042033
nr 1504 2033
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Etsning, Modell. Signerad, numrerad 22/50. Bildmått: 27x21 cm, yttermått inklusive ram: 60x45 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:42:16
13/11 21:57:18
700 kr
20/11 16:31:58
21 nov
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson